Szczecinianie w "Szkole TVP3"

Stary, zespołowy żart głosi, że czasami aż strach lodówkę otworzyć, bo Szczecinianie są wszędzie – przynajmniej w skali regionalnej. Po wspólnym odśpiewaniu i nagraniu kilku utworów, które zostały zauważone w mediach lokalnych i ogólnopolskich, przyszedł czas na występ na żywo w programie „Szkoła z TVP 3”. 14 maja podczas lekcji historii na temat odzyskania przez Polskę niepodległości mogliśmy usłyszeć pieśń „Legiony” w wykonaniu Ewy Ott-Kamińskiej, Krzysztofa Kamińskiego, Zofii Kamińskiej i Antoniny Kamińskiej.

Natomiast 20 maja Zosia i Tosia pokazały, że czują się dobrze w każdym gatunku muzycznym i zarapowały wiersz Wandy Chotomskiej pt. „Jajecznica”. W takiej odsłonie Szczecinianie jeszcze nie występowali!

Napisane: 20 maja 2020
Krzysztof Dąbrowski

Już 22 lata z Wami!!!

Zespół Pieśni i Tańca Szczecinianie promuje Polski folklor i tradycję, skupiając w swoim kręgu młodych i starszych pasjonatów polskiego folkloru, gdzie zawiązują się  prawdziwe przyjaźnie, tworząc jedną wielką rodzinę zakochaną w polskiej tradycji. 

+48 501 923 882 - Ewa
+48 505 862 121 - Krzysztof

ul. Ku Słońcu 35/8 71-046 Szczecin
 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wspiera nas
Pomorze Zachodnie


Projekt i wdrożenie strony internetowej: Studio Graficzne BluePoint
© 2019 - ZPiT Szczecinianie All rights reserved.