Otwarcie Domu Kultury "Krzemień"

26 września wzięliśmy udział w wyjątkowym koncercie z okazji otwarcia Domu Kultury „Krzemień” w Podjuchach. Na scenie pojawiliśmy się w towarzystwie szczecińskiego rapera Bonsona – zatańczyliśmy do nowej aranżacji jego utworu „O, jak pięknie!”. Pierwszy raz w naszej karierze mieliśmy okazję połączenia hip-hopu z folkiem. Oprócz tego podczas koncertu wystąpili m.in. Piotr Banach i Maciej Silski.

Jesteśmy pod wrażeniem wielkiego profesjonalizmu organizatorów i dziękujemy za możliwość zapisania w naszej pamięci kolejnych, niezwykłych przeżyć. Mamy nadzieję spotkać się jeszcze w przyszłości, tym razem już przy publiczności na żywo.

Fragment koncertu, który transmitowany był przez internet, dostępny jest w linku poniżej.

Napisane: 26 września 2020
Krzysztof Dąbrowski

Zespół Pieśni i Tańca Szczecinianie promuje Polski folklor i tradycję, skupiając w swoim kręgu młodych i starszych pasjonatów polskiego folkloru, gdzie zawiązują się  prawdziwe przyjaźnie, tworząc jedną wielką rodzinę zakochaną w polskiej tradycji. 

+48 501 923 882 - Ewa
+48 505 862 121 - Krzysztof

Sala taneczna
ul. Ku Słońcu 124, 71-073 Szczecin

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wspiera nas
Pomorze Zachodnie


Projekt i wdrożenie strony internetowej: Studio Graficzne BluePoint
© 2019 - ZPiT Szczecinianie All rights reserved.