Podsumowanie 2020 Roku w Radiu Szczecin

Zdawać by się mogło, że rok 2020 upłynął pod znakiem stagnacji, rezygnacji i przeraźliwej nudy… Nic bardziej mylnego! Dla nas był to czas szukania nowych dróg dotarcia do publiczności i odkrywania nieznanych wcześniej pokładów kreatywności. Wspólne-zdalne śpiewanie, #hot16challenge, występ ludowo-hip-hopowy dla internautów to tylko kilka przykładów naszej aktywności. Zwieńczeniem wszystkiego jest „Kolędowanie na Zamku”, czyli spektakl online w reżyserii p. Łukasza Netera.

O kulisach powstawania naszych projektów opowiedzieli Krzysztof Kamiński, Łukasz Neter i Ewa Ott-Kamińska w audycji Małgorzaty Furgi w Radiu Szczecin. Spektakl „Kolędowanie na Zamku” dostępny jest zaś na naszej stronie w serwisie Facebook.

Napisane: 14 stycznia 2021
Krzysztof Dąbrowski

Zespół Pieśni i Tańca Szczecinianie promuje Polski folklor i tradycję, skupiając w swoim kręgu młodych i starszych pasjonatów polskiego folkloru, gdzie zawiązują się  prawdziwe przyjaźnie, tworząc jedną wielką rodzinę zakochaną w polskiej tradycji. 

+48 501 923 882 - Ewa
+48 505 862 121 - Krzysztof

Sala taneczna
ul. Ku Słońcu 124, 71-073 Szczecin

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wspiera nas
Pomorze Zachodnie


Projekt i wdrożenie strony internetowej: Studio Graficzne BluePoint
© 2019 - ZPiT Szczecinianie All rights reserved.