Najpiękniejsze Kolędy i Pastorałki Polskie

Święta to zazwyczaj dla nas pracowity czas, gdy na parę miesięcy zamieniamy standardowy repertuar taneczno-wokalny na koncerty kolęd i pastorałek. Choć nasza aktywność została ograniczona przez pandemię, to nie zarzucamy tradycji corocznych koncertów w Kościele pw. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych przy ul. Ku Słońcu.

W polskiej tradycji kolędy i pastorałki śpiewa się do chrześcijańskiego święta upamiętniającego ofiarowanie Jezusa Chrystusa w Świątyni Jerozolimskiej - święta Ofiarowania Pańskiego. Z tej okazji mamy zaszczyt zaprosić na niedzielny koncert online pt. "Najpiękniejsze Kolędy i Pastorałki Polskie" w naszym wykonaniu. Mamy nadzieję, że publiczność przed ekranami komputerów dopisze na równi, z publiką na żywo w latach minionych.

Koncert można obejrzeć, wchodząc w link poniżej. Serdecznie zapraszamy!

Napisane: 24 stycznia 2021
Krzysztof Dąbrowski

Zespół Pieśni i Tańca Szczecinianie promuje Polski folklor i tradycję, skupiając w swoim kręgu młodych i starszych pasjonatów polskiego folkloru, gdzie zawiązują się  prawdziwe przyjaźnie, tworząc jedną wielką rodzinę zakochaną w polskiej tradycji. 

+48 501 923 882 - Ewa
+48 505 862 121 - Krzysztof

Sala taneczna
ul. Ku Słońcu 124, 71-073 Szczecin

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wspiera nas
Pomorze Zachodnie


Projekt i wdrożenie strony internetowej: Studio Graficzne BluePoint
© 2019 - ZPiT Szczecinianie All rights reserved.