Ewa Ott-Kamińska Komisarzem Regionu Zachodniopomorskiego CIOFF

Miło nam poinformować, że Ewa Ott-Kamińska - kierowniczka i dyrektor artystyczna ZPiT Szczecinianie - została mianowana Komisarzem Regionu Zachodniopomorskiego CIOFF. 

CIOFF to największa, międzynarodowa organizacja zajmująca się sztuką folklorystyczną i światowym dziedzictwem kulturowym oraz współpracująca w tym zakresie z UNESCO. Zrzesza specjalistów i zespoły folklorystyczne ze wszystkich kontynentów, a pod jej auspicjami organizowane są największe festiwale - o czym przekonaliśmy się już wiele razy z własnego doświadczenia. Dla naszego zespołu, a przede wszystkim dla Pomorza Zachodniego to kolejny krok w długiej drodze rozwoju i szansa na wiele niezwykłych przedsięwzięć, o których będziemy informować już niebawem.

Poniżej zebraliśmy wszystkie artykuły i rozmowy w mediach, które świadczą, że nie tylko my jesteśmy dumni i zaszczyceni tą decyzją. Zapraszamy do przeczytania, obejrzenia lub wysłuchania.

Napisane: 22 września 2021
Krzysztof Dąbrowski

Zespół Pieśni i Tańca Szczecinianie promuje Polski folklor i tradycję, skupiając w swoim kręgu młodych i starszych pasjonatów polskiego folkloru, gdzie zawiązują się  prawdziwe przyjaźnie, tworząc jedną wielką rodzinę zakochaną w polskiej tradycji. 

+48 501 923 882 - Ewa
+48 505 862 121 - Krzysztof

Sala taneczna
ul. Ku Słońcu 124, 71-073 Szczecin

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wspiera nas
Pomorze Zachodnie


Projekt i wdrożenie strony internetowej: Studio Graficzne BluePoint
© 2019 - ZPiT Szczecinianie All rights reserved.