Świąteczne Kolędowanie Szczecinian

Okres świąteczny to dla nas czas ciężkiej pracy i wielu koncertów w całym regionie. Cieszymy się, że w tym roku mogliśmy występować zarówno w znanych nam, jak i zupełnie nowych miejscach na mapie Pomorza Zachodniego.

Oprócz tradycyjnego, galowego koncertu kolęd i pastorałek w Kaplicy Szkół Salezjańskich w Szczecinie, który mamy przyjemność organizować każdego roku, odwiedziliśmy m. in. Kościół p.w. Piotra i Pawła w Podjuchach, Sanktuarium błogosławionego Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kobylance, Dom Kultury "Krzemień" w Szczecinie, Kościół p.w. św. Jana Pawła II na Warszewie, Kościół p.w. Najświętszej Maryi Panny w Pełczycach oraz Kościół p.w Matki Boskiej Szkaplerznej w Bierzwniku. Dziękujemy za gościnę i powoli szykujemy się do sezonu wiosennego. 

Zapraszamy również do sprawdzenia materiałów prasowych dot. naszej działalności oraz fragmentów naszych koncertów w linkach poniżej, a w przyszłości do zobaczenia nas na żywo.

Napisane: 1 lutego 2022
Krzysztof Dąbrowski

Zespół Pieśni i Tańca Szczecinianie promuje Polski folklor i tradycję, skupiając w swoim kręgu młodych i starszych pasjonatów polskiego folkloru, gdzie zawiązują się  prawdziwe przyjaźnie, tworząc jedną wielką rodzinę zakochaną w polskiej tradycji. 

+48 501 923 882 - Ewa
+48 505 862 121 - Krzysztof

Sala taneczna
ul. Ku Słońcu 124, 71-073 Szczecin

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wspiera nas
Pomorze Zachodnie


Projekt i wdrożenie strony internetowej: Studio Graficzne BluePoint
© 2019 - ZPiT Szczecinianie All rights reserved.