Szczecinianie Otrzymali Nagrodę Grand Prix!

26 marca 2022 r. wzięliśmy udział w VIII Kasztelańskich Spotkaniach Folklorystycznych w Sierpcu pod patronatem honorowym Burmistrza Miasta Sierpc i Starosty Powiatu Sierpeckiego organizowanych przez Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu.

Z wielką satysfakcją możemy ogłosić, że szanowne Jury Konkursu (w składzie: Wioletta Milczuk, Łukasz Neter, Andrzej Wojtas) postanowiło z pośród 33 reprezentacji wyróżnić Zespół Pieśni i Tańca "Szczecinianie" najwyższą nagrodą Grand Prix. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy organizatorom za ciepłe przyjęcie oraz docenienie naszych starań. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem i cieszymy się tym niezwykle cennym doświadczeniem.

Dziękujemy także Miejskiemu Ośrodkowi Kultury w Józefowie za użyczenie strojów z Beskidu Śląskiego, dzięki którym mogliśmy zaprezentować się w jeszcze większym składzie. 

Napisane: 28 marca 2022 r.
Krzysztof Dąbrowski

Zespół Pieśni i Tańca Szczecinianie promuje Polski folklor i tradycję, skupiając w swoim kręgu młodych i starszych pasjonatów polskiego folkloru, gdzie zawiązują się  prawdziwe przyjaźnie, tworząc jedną wielką rodzinę zakochaną w polskiej tradycji. 

+48 501 923 882 - Ewa
+48 505 862 121 - Krzysztof

Sala taneczna
ul. Ku Słońcu 124, 71-073 Szczecin

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wspiera nas
Pomorze Zachodnie


Projekt i wdrożenie strony internetowej: Studio Graficzne BluePoint
© 2019 - ZPiT Szczecinianie All rights reserved.