Koncert dla Ukrainy

Dziś, gdy Ukraina walczy o swoją i naszą wolność, otwieramy serca dla przyjaciół uciekających przed wojną. W tym trudnym czasie zorganizowaliśmy charytatywny koncert, który stał się przyczynkiem do integracji naszego zespołu oraz dzieci i młodzieży, którzy znaleźli schronienie i bezpieczny azyl w Bursie Szkół Salezjańskich w Szczecinie i zaprzyjaźnionych rodzin.

Charytatywny koncert "Szczecinianie dla Ukrainy" to pełne wzruszeń i łez przedstawienie, które na długo zapadnie nam oraz licznie zgromadzonym widzom. Zaprezentowaliśmy pieśni i tańce z Orawy, Śląska Cieszyńskiego i regionu spiskiego. Wykonaliśmy również polskie i ukraińskie pieśni ludowe, które poznaliśmy podczas wspólnych warsztatów wokalnych zainicjowanych przez ZPiT Szczecinianie. Namiastkę emocji, które towarzyszyły podczas wydarzenia, można poczuć i zobaczyć w linkach poniżej.

Napisane: 7 marca 2022
Krzysztof Dąbrowski

Już 22 lata z Wami!!!

Zespół Pieśni i Tańca Szczecinianie promuje Polski folklor i tradycję, skupiając w swoim kręgu młodych i starszych pasjonatów polskiego folkloru, gdzie zawiązują się  prawdziwe przyjaźnie, tworząc jedną wielką rodzinę zakochaną w polskiej tradycji. 

+48 501 923 882 - Ewa
+48 505 862 121 - Krzysztof

ul. Ku Słońcu 35/8 71-046 Szczecin
 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wspiera nas
Pomorze Zachodnie


Projekt i wdrożenie strony internetowej: Studio Graficzne BluePoint
© 2019 - ZPiT Szczecinianie All rights reserved.