Święta coraz bliżej, zatem aby już móc cieszyć się z ich nadejścia, w naszej szkole odbyło się wielkie kolędowanie. Przy wsparciu grupy Zespołu Pieśni i Tańca Szczecinianie pod przywództwem p. Ewy Ott - Kamińskiej i akompaniamncie p. Krzysztofa Kamińskiego przeżyliśmy piękne wejście w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Było ono szczególne, ponieważ mieliśmy wielką radość gościć tego dnia Kawalera Orderu Uśmiechu, pana Witolda Fydrycha. Zanim zatem przystąpiliśmy do świątecznego śpiewania, nasz Gość opowiedział nam jak możemy sprawić by być lepszym, jak kierować swoim życiem by neść dobro. Okazuje się, że po prostu trzeba CHCIEĆ, bo to wypływa z nas samych. Pan Witold opowiedział nam o swoich działaniach na rzecz dzieci z cukrzycą typu 1, bo jest to Jego główna działalność. Był to wspaniały dzień pełen radości, ciepła i wzruszeń. Jesteśmy szczęśliwi i serdecznie dziękujemy Panu Witoldowi za Jego wizytę i trzymamy za słowo, że nas jeszcze nie raz odwiedzi. To wspaniałe jest móc realnie spotkać się z osobą, która wchodzi w skład grona dobrych ludzi, których imię nosi nasza szkoła...a jeszcze piękniej jest móc z Nim kolędować. 

Już 24 lata z Wami!!!

Zespół Pieśni i Tańca Szczecinianie promuje Polski folklor i tradycję, skupiając w swoim kręgu młodych i starszych pasjonatów polskiego folkloru, gdzie zawiązują się  prawdziwe przyjaźnie, tworząc jedną wielką rodzinę zakochaną w polskiej tradycji. 

+48 501 923 882 - Ewa
+48 505 862 121 - Krzysztof

ul. Ku Słońcu 35/8 71-046 Szczecin
 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wspiera nas
Pomorze Zachodnie


Projekt i wdrożenie strony internetowej: Studio Graficzne BluePoint
© 2019 - ZPiT Szczecinianie All rights reserved.