Był to czas śpiewania kolęd, dzielenia się opłatkiem, czas wspólnego posiłku i wspomnień oraz okazja do przekazania podarunków dla uczestników tego wigilijnego spotkania.
Dziękuję Państwu za heroizm, którym wykazaliście się przed laty. To Państwo swoim świadectwem życia pokazaliście, czym jest prawdziwy patriotyzm i jesteście żywymi księgami polskiej drogi do wolności. To dzięki Wam możemy zasiadać przy wigilijnym stole w wolnej Polsce🇵🇱.
🎄🌟 W trakcie wydarzenia otrzymałem medal🏅z okazji 80. rocznicy przemianowania Związku Walki Zbrojnej w Armię Krajową z rąk Pana pułkownika Bolesława Pawłowskiego. To wyjątkowe wyróżnienie i jednocześnie zobowiązanie do dalszego wspierania środowisk kombatanckich.
🎄🌟 Święta Bożego Narodzenia to okres niezwykły. Czas ciepła, pojednania i nadziei. Jest to moment, w którym zgodnie z tradycją spotykamy się w gronie najbliższych, by wspólnie zasiąść przy wigilijnym stole. W takich chwilach warto szczególnie pamiętać o tych, którzy w przeszłości swoją postawą, determinacją, odwagą, a także wytrwałością i niezłomnością przyczynili się do tego, że możemy cieszyć się wolną Ojczyzną🇵🇱
🌟🎄 Na nadchodzące Święta #BożeNarodzenie pragnę złożyć Państwu życzenia zdrowia, pokoju i wszelkiej pomyślności oraz wielu Bożych błogosławieństw.

Już 24 lata z Wami!!!

Zespół Pieśni i Tańca Szczecinianie promuje Polski folklor i tradycję, skupiając w swoim kręgu młodych i starszych pasjonatów polskiego folkloru, gdzie zawiązują się  prawdziwe przyjaźnie, tworząc jedną wielką rodzinę zakochaną w polskiej tradycji. 

+48 501 923 882 - Ewa
+48 505 862 121 - Krzysztof

ul. Ku Słońcu 35/8 71-046 Szczecin
 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wspiera nas
Pomorze Zachodnie


Projekt i wdrożenie strony internetowej: Studio Graficzne BluePoint
© 2019 - ZPiT Szczecinianie All rights reserved.