Koncert #MojaNiepodległa

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości mieliśmy zaszczyt zatańczyć oraz zaśpiewać z licznie zgromadzoną publicznością w Arena Szczecin. Nasz występ był nawet transmitowany na żywo przez stronę facebokową portalu Onet.pl

Doniesienia medialne:
Głos Szczeciński: „Na głównej hali występ zespołu Szczecinianie i śpiewanie piosenek patriotycznych wraz z publicznością. Tak pełnej hali dawno tu nie było. Członkowie zespołu mogą być dumni, że tak porwali zgromadzonych, wywołując w nich pozytywne emocje.

- Czuję się dziwnie – przyznaje pan Adam, dziadek siedmioletniej Stasi, z którą przyszedł zachęcony anonsem, że będzie występ znanego zespołu, który zaśpiewa pieśni patriotyczne. – Nawet moją kruszyna powtarza słowa, jestem szczęśliwy, choć może to w moim wieku, a mam już 69 lat, wydaje się nieco dziwne. Dla mnie to jest nareszcie prawdziwe przeżywanie Niepodległości."

Już 22 lata z Wami!!!

Zespół Pieśni i Tańca Szczecinianie promuje Polski folklor i tradycję, skupiając w swoim kręgu młodych i starszych pasjonatów polskiego folkloru, gdzie zawiązują się  prawdziwe przyjaźnie, tworząc jedną wielką rodzinę zakochaną w polskiej tradycji. 

+48 501 923 882 - Ewa
+48 505 862 121 - Krzysztof

ul. Ku Słońcu 35/8 71-046 Szczecin
 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wspiera nas
Pomorze Zachodnie


Projekt i wdrożenie strony internetowej: Studio Graficzne BluePoint
© 2019 - ZPiT Szczecinianie All rights reserved.