Turniej "Pierścieniówki" na Plaży Wilda

🌟 Dzisiaj zespoły festiwalowe staną do emocjonującej rywalizacji w tradycyjnej i kultowej grze zwanej "Pierścieniówka" 🌟
Gdzie? W Klub na Fali, Poznań przy Warcie ⛳️
Czym jest ta tajemnicza gra? "Pierścieniówka" to zabawa, która od dziesięcioleci przekazywana jest z pokolenia na pokolenie.
Dyscyplina została wymyślona w 1936 roku przez Polaka, Władysława Robakowskiego. Gra toczy się na boisku do siatkówki w czteroosobowych zespołach. W siatce są trzy otwory, przez które przerzuca się piłkę oburącz. Jeśli rywal nie zdoła jej złapać i spadnie w pole gry zdobywa się punkt. Brzmi łatwo, prawda? Ale uwaga, to nie tylko o zręczności chodzi! Gra ta ma także głębokie korzenie kulturowe i społeczne.
Dzisiejsza rywalizacja będzie pełna emocji i śmiechu! Czekamy na Was, abyście mogli razem z nami podziwiać, kto okaże się mistrzem "Pierścieniówki" i zdobędzie sławę festiwalowego triumfu!
Dołączcie do nas i bawcie się razem z zespołami! 💃🏆🕺

Już 22 lata z Wami!!!

Zespół Pieśni i Tańca Szczecinianie promuje Polski folklor i tradycję, skupiając w swoim kręgu młodych i starszych pasjonatów polskiego folkloru, gdzie zawiązują się  prawdziwe przyjaźnie, tworząc jedną wielką rodzinę zakochaną w polskiej tradycji. 

+48 501 923 882 - Ewa
+48 505 862 121 - Krzysztof

ul. Ku Słońcu 35/8 71-046 Szczecin
 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wspiera nas
Pomorze Zachodnie


Projekt i wdrożenie strony internetowej: Studio Graficzne BluePoint
© 2019 - ZPiT Szczecinianie All rights reserved.