Koncert Finałowy Festiwalu INTEGRACJE

🎶🌾 Zbliża się moment, na który wszyscy czekaliśmy - Koncert Finałowy Festiwalu INTEGRACJE! 🌾 🎶 World Folk Review INTEGRATION Poznań ❤️.
Wszystko, co dobre, ma swój finał, a my mamy zaszczyt zaprosić Was na spektakularne zakończenie festiwalowego szaleństwa już jutro o godz. 21:00!
Koncert Finałowy jest jak ukoronowanie wielu dni radości, tańca i muzyki.
Scena w Parku na Osiedlu Piastowkim w Poznaniu - to właśnie na tej wyjątkowej scenie odbędzie się emocjonujący spektakl, który jest owocem wielu dni intensywnych przygotowań i oddania artystów. Będzie to niezwykłe przedstawienie, gdzie gra świateł tworzy magiczną aurę.
To już ostatni moment, aby zobaczyć gości z Meksyku, Francji, Rumunii, Słowacji oraz Szczecina. Do tego grona dołączy także gospodarz wydarzenia Zespół Tańca Ludowego "Poznań" AWF!

Już 24 lata z Wami!!!

Zespół Pieśni i Tańca Szczecinianie promuje Polski folklor i tradycję, skupiając w swoim kręgu młodych i starszych pasjonatów polskiego folkloru, gdzie zawiązują się  prawdziwe przyjaźnie, tworząc jedną wielką rodzinę zakochaną w polskiej tradycji. 

+48 501 923 882 - Ewa
+48 505 862 121 - Krzysztof

ul. Ku Słońcu 35/8 71-046 Szczecin
 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wspiera nas
Pomorze Zachodnie


Projekt i wdrożenie strony internetowej: Studio Graficzne BluePoint
© 2019 - ZPiT Szczecinianie All rights reserved.