Już w najbliższą niedzielę (17 września) o godzinie 18:00 Tosia Kamińska z Zespół Pieśni i Tańca Szczecinianie / Polish Folk Dance Group Szczecinianie wystąpi w Opera na Zamku w Inauguracja sezonu artystycznego 23/24. "Dokręcanie śruby" Benjamina Brittena. Antonina zagra główna rolę dziewczęcą, wcielając się w postać Flory. Nie może Was tam zabraknąć 😊. Przeczytajcie recenzje z premiery❗️ Do zobaczenia w niedzielę o godzinie 18:00❗️ —————————————————————————"Był to bezapelacyjnie najlepszy spektakl w tym sezonie (nie, w zasadzie od wielu sezonów!), który mogliśmy zobaczyć, włączając w to renomowane sceny"
~Mitteloge.de
"Ta opera jest horrorem precyzyjnym niczym proza Stephena Kinga"
~Rzeczpospolita
"To naprawdę znakomity spektakl. Pod każdym względem"
"Ten kameralny spektakl jest jedną z najlepszych realizacji, jakie widziałam w polskich teatrach w tym sezonie"
~Polityka
"Szczecińskie Dokręcanie śruby to bardzo dobry spektakl. Piękna, ale jednocześnie tajemnicza i niepokojąca muzyka Brittena pozostaje na długo"
~Więzi

Już 22 lata z Wami!!!

Zespół Pieśni i Tańca Szczecinianie promuje Polski folklor i tradycję, skupiając w swoim kręgu młodych i starszych pasjonatów polskiego folkloru, gdzie zawiązują się  prawdziwe przyjaźnie, tworząc jedną wielką rodzinę zakochaną w polskiej tradycji. 

+48 501 923 882 - Ewa
+48 505 862 121 - Krzysztof

ul. Ku Słońcu 35/8 71-046 Szczecin
 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wspiera nas
Pomorze Zachodnie


Projekt i wdrożenie strony internetowej: Studio Graficzne BluePoint
© 2019 - ZPiT Szczecinianie All rights reserved.