Na Scenie z Golec uOrkiestrą

W niedzielę, 31 marca 2019 roku mieliśmy przyjemność wystąpić razem z najsłynniejszymi bliźniakami z Milówki. Golec uOrkiestra po raz kolejny odwiedzili nasze miasto, tym razem zagrali z okazji 20-lecia zespołu.

Jako „Szczecinianie” mieliśmy po raz kolejny okazje wystąpić jako goście specjalni. Razem z Golec uOrkiestra wykonaliśmy utwory: „Wyseł”, „Leć muzyczko”, „Lawina” oraz „Leć muzyczko”. Nie zabrakło również innych przebojów zespołu takich jak „Ściernisko” czy „Lornetka”.

Na koncercie nie obyło się również bez wzruszających momentów. Jednym z nich było wykonanie utworu „Lawina”. Piosenka została nagrana do filmu o tym samym tytule, który opowiada o Żołnierzach Wyklętych na Podbeskidziu. Utwór ten ma szczególne znaczenie dla braci Golec, ponieważ jedną z osób która zginęła podczas tych wydarzeń była ich ciotka.

Jesteśmy dumni i zadowoleni z efektów naszej współpracy z tak znakomitym zespołem. Możemy zdradzić, że w przygotowaniu są kolejne projekty z zespołem.

31 marzec 2019

Zespół Pieśni i Tańca Szczecinianie promuje Polski folklor i tradycję, skupiając w swoim kręgu młodych i starszych pasjonatów polskiego folkloru, gdzie zawiązują się  prawdziwe przyjaźnie, tworząc jedną wielką rodzinę zakochaną w polskiej tradycji. 

+48 501 923 882 - Ewa
+48 505 862 121 - Krzysztof

Sala taneczna
ul. Ku Słońcu 124, 71-073 Szczecin

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wspiera nas
Pomorze Zachodnie


Projekt i wdrożenie strony internetowej: Studio Graficzne BluePoint
© 2019 - ZPiT Szczecinianie All rights reserved.