Pomorze Zachodnie w Odessie

Kilka godzin po powrocie z Chin wyruszyliśmy w podróż na Ukrainę. W dniach 17-19 maja, w Odessie odbywały się Dni Europy, którym towarzyszyły wydarzenia kulturowe, promujące województwo zachodniopomorskie.

18 maja mieliśmy przyjemność wystąpić dla odeskiej publiczności w Akademickim Teatrze Komedii Muzycznej. W czasie koncertu przedstawiliśmy folklor wybranych regionów Polski. Odeska publiczność nagrodziła nas gromki brawami oraz kilkuminutową owacją na stojąco.

Poza naszym występem przez cały weekend odbyło się wiele imprez towarzyszących, m.in. wystawa „Pomorze Zachodnie w fotografii” czy też koncert Mr. Jazzka, w którym również braliśmy udział.

Napisane: 20 maja 2019

Już 22 lata z Wami!!!

Zespół Pieśni i Tańca Szczecinianie promuje Polski folklor i tradycję, skupiając w swoim kręgu młodych i starszych pasjonatów polskiego folkloru, gdzie zawiązują się  prawdziwe przyjaźnie, tworząc jedną wielką rodzinę zakochaną w polskiej tradycji. 

+48 501 923 882 - Ewa
+48 505 862 121 - Krzysztof

ul. Ku Słońcu 35/8 71-046 Szczecin
 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wspiera nas
Pomorze Zachodnie


Projekt i wdrożenie strony internetowej: Studio Graficzne BluePoint
© 2019 - ZPiT Szczecinianie All rights reserved.