#PERSPEKTYWY2020

Reprezentanci najmłodszej grupy Szczecinian wystąpili 5 lutego w budynku Kuratorium Oświaty w Szczecinie. Koncert był częścią uroczystego spotkania Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty pani Magdaleny Zarębskiej-Kuleszy z dyrektorami najlepszych zachodniopomorskich szkół ponadgimnazjalnych w XXII Rankingu Liceów i Techników #PERPEKTYWY2020.

Choć nasi młodzi artyści mają jeszcze sporo czasu na podjęcie decyzji o wyborze szkoły średniej, to ich starsi koledzy i koleżanki są przykładem na to, że pasja i folklor świetnie współgra ze zdobywaniem wiedzy. Już teraz trzymamy kciuki za jak najlepsze wyniki i przyszłe sukcesy.

Napisane: 2 luty 2020
Krzysztof Dąbrowski

Zespół Pieśni i Tańca Szczecinianie promuje Polski folklor i tradycję, skupiając w swoim kręgu młodych i starszych pasjonatów polskiego folkloru, gdzie zawiązują się  prawdziwe przyjaźnie, tworząc jedną wielką rodzinę zakochaną w polskiej tradycji. 

+48 501 923 882 - Ewa
+48 505 862 121 - Krzysztof

Sala taneczna
ul. Ku Słońcu 124, 71-073 Szczecin

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wspiera nas
Pomorze Zachodnie


Projekt i wdrożenie strony internetowej: Studio Graficzne BluePoint
© 2019 - ZPiT Szczecinianie All rights reserved.