#Zostańciewdomu, Czyli Startują Treningi On-line

W marcu pokazaliśmy, że pandemia nie powstrzymuje nas od dalszej pracy. Zgodnie z akcją #zostańwdomu rozpoczęliśmy treningi poprzez komunikator Skype (prawdopodobnie jako pierwszy zespół w Polsce!). Podczas premierowego spotkania grupy dorosłej było nas ponad 30 osób. Wszystkich miłośników folkloru zapraszamy do wzięcia udziału i rozpoczęcia swojej przygody z tańcem ludowym – dziś jest to prostsze niż kiedykolwiek.

Zachęcamy także do obejrzenia „Podróży po polskiej kulturze ze Szczecinianami”, czyli propozycji na spędzenie domowej kwarantanny od Krzysztofa, Ewy, Zofii i Antoniny Kamińskich. Film dostępny w linku poniżej.

Napisane: 23 marca 2020
Krzysztof Dąbrowski

Już 22 lata z Wami!!!

Zespół Pieśni i Tańca Szczecinianie promuje Polski folklor i tradycję, skupiając w swoim kręgu młodych i starszych pasjonatów polskiego folkloru, gdzie zawiązują się  prawdziwe przyjaźnie, tworząc jedną wielką rodzinę zakochaną w polskiej tradycji. 

+48 501 923 882 - Ewa
+48 505 862 121 - Krzysztof

ul. Ku Słońcu 35/8 71-046 Szczecin
 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wspiera nas
Pomorze Zachodnie


Projekt i wdrożenie strony internetowej: Studio Graficzne BluePoint
© 2019 - ZPiT Szczecinianie All rights reserved.