•  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Mamy już ponad 5000 polubień na Facebooku


Mamy już ponad 5000 polubień na Facebooku – jesteśmy Wam bardzo wdzięczni! Dziękujemy za docenienie i wspólne tworzenie prawdopodobnie najpopularniejszego fanpage'a z wszystkich stron Zespołów Pieśni i Tańca (oprócz oczywiście naszych wspaniałych dwóch zespołów „Państwowych").

 

Czytaj dalej

Różane Dożynki Gminne

Zapraszamy w dniu 15 sierpnia 2017 r.

na  „Różane Dożynki Gminne" w Dobrej pod Szczecinem.

Nasz występ jest planowany na godzinę 17:00. 

Czytaj dalej

Ogólnomiejska procesja Bożego Ciała w Szczecinie

Wzięliśmy  udział w ogólnomiejskiej procesji Bożego Ciała w Szczecinie. Procesja rozpoczęła się  w Bazylice św. Jana Chrzciciela, której przewodniczył  Ks. Abp Andrzej Dzięga. Po zakończeniu Procesji przed Bazyliką Archikatedralną  pw. św. Jakuba Apostoła Ks. Abp Andrzej Dzięga w podziękowaniach wymienił nasz Zespół jako kulturalną instytucję, która dodatkowo ubarwiła procesję. 

Czytaj dalej

Nabór do zespołu

W ciągu całego września zapraszamy na nabory do wszystkich grup wiekowych: dziecięcych,
starszych dziecięcych, młodzieżowych, studenckich i dorosłych.
Wszystkie zainteresowane osoby dołączeniem do nas zapraszamy do kontaktu pod numerami telefonów
501 923 882 lub 505 862 121.
Kolejne przesłuchanie odbędzie się 19 września 2017 (wtorek) w naszej sali tanecznej przy Ku Słońcu 124 o godzinie 17.30.

Czytaj dalej

Występ dla Kombatantów

Na zaproszenie Pani Jadwigi Czerwińskiej - Prezes Stowarzyszenia Polskich Kombatantów i Ofiar Represji Politycznych Zespół Pieśni i Tańca Szczecinianie miał zaszczyt wystąpić dla szanownych kombatantów. Tym bardziej jesteśmy zaszczyceni, że wystąpiliśmy podczas obchodów 25-lecia stowarzyszenia. 

Czytaj dalej

„Dziękczynienie w Rodzinie”

„Dziękczynienie w Rodzinie”
Zespół Pieśni i Tańca Szczecinianie jako laureaci konkursu organizowanego przez Sanktuarium zostaliśmy zaproszeni do uczestnictwa i zaprezentowania swoich umiejętności. Oto nasz występ:

Czytaj dalej

Tyskie Sommerfest Berlin

Zapraszamy na występ Zespołu Pieśni i Tańca Szczecinianie podczas „Tyskie Sommerfest Berlin". Tradycyjny festyn odbędzię się  w porcie przy Greenwichpromenade w
Berlin-Tegel. 

Czytaj dalej