•  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Grupy wiekowe

Trudno się dziwić entuzjazmowi ojca, skoro ta grupa to istny fenomen. Zespół stworzyło młode małżeństwo, pasjonaci folkloru, w dodatku nauczyciele czynni zawodowo, którym udało się zachęcić do ciężkiej pracy ponad 200 osób, głównie młodzież szkolną i liczną grupę dzieciaczków. Zespół powstał w 2000 r. i od tej pory cały czas się rozrasta. Dziś tańczy i śpiewa w nim ok. 120 dzieci (od trzeciego do 14. roku życia) w trzech grupach wiekowych. Udział w tego typu przedsięwzięciu to obcowanie z żywą historią i tradycją Polski.

Pagekit

Grupa
dziecięca

Każda prawdziwa pasja zaczyna się zawsze od poznania własnych korzeni...

Zajęcia grupy dziecięcej reprezentacyjnej odbywają się w soboty w godzinach 14.30-15.30 w Szkołach Salezjańskich ul. Ku Słońcu 124 (sala taneczna).

Dołącz do nas!
Warp Framework

Grupa
młodzieżowa

…która poprzez zabawę pozwala poznawać nowe liczne znajomości…

Zajęcia grupy dziecięco-młodzieżowej reprezentacyjnej odbywają się w soboty w godzinach 10.00-11.30 w Szkołach Salezjańskich ul. Ku Słońcu 124 (sala taneczna).

Dołącz do nas!
UIkit

Grupa
studencka

…a te z czasem przeradzają się w prawdziwą przyjaźń i miłość…

Zajęcia grupy młodzieżowej reprezentacyjnej odbywają się w piątki w godzinach 17.00-19.00 w SP 48 ul Czorsztyńska 35 (sala gimnastyczna).

Dołącz do nas!
Widgetkit

Grupa
dorosłych

...nie tylko do tańca, ale również do osób które mieliśmy możliwość poznać.

Zajęcia grupy dorosłej odbywają się w poniedziałki i czwartki w godzinach 18.00-20.00 w Szkołach Salezjańskich ul. Ku Słońcu 124 (aula).

Dołącz do nas!